Szukam kochanki – Sex porady dla mężczyzn

Witam szanowne grono czytelników, dzisiaj na tapetę bierzemy męski temat chociaż kobiety też znajdą coś dla siebie odpowiednio zmieniają rolę. W sieci widzimy coraz więcej ogłoszeń typu szukam kochanki. Czasami przychodzi taki czas, że ma się ochotę na skok w bok ale jak to tego zabrać się jak prawdziwy profesjonalistka żeby nie przysporzyć sobie przy okazji problemów. Oczywiście Bzykanie24 nie namawia nikogo do zdrady żony lub partnerki ale jeżeli już masz taką ochotę to tu znajdziesz sex porady jak zrobić to dobrze. Zapraszam do lektury!

Szukasz kochanki? Po pierwsze BHP

Lecimy od razu z grubej rury. Szukasz kochanki tzn. że aktualnie jesteś w związku i podejrzewam, że wolałbyś aby Twoja partnerka nie dowiedziała się o tej drugiej kobiecie. Dobrze wiemy jakie są kobiety, lubią przejrzeć telefon, laptopa, czasami przez przypadek coś palniemy co może wzbudzać podejrzenia. Większość problemów to te które sami sobie stwarzamy, więc spróbujemy zniwelować ryzyko wpadki.

szukam kochanki

 
Podstawową zasadą każdego chętnego na skok w bok, będzie dodatkowe urządzenie do komunikacji z kochanką. Potrzebujesz np. dodatkowego telefonu który będzie służył tylko i wyłącznie do kontaktu z kochanką (ona nie musi o tym wiedzieć). O tym urządzeniu masz wiedzieć tylko Ty, ma służyć tylko do komunikacji w sprawie erotycznych podbojów. Na codzień urządzenie musi być wyciszone lub wyłączone. Wyobraź sobie, że leżysz z żoną, a pod łóżkiem schowałeś „erotyczny telefon”, nie wyłączyłeś dźwięków i nagle dzwoni bank z nową ofertą kredytu. Kiepska sprawa, podstawą jest żeby unikać takich sytuacji, wtedy nie będziemy sobie komplikować niepotrzebnie życia.
 
Kobiety to cwane bestie, potrafią udawać orgazm. Faceci są jeszcze gorsi – potrafią udawać cały związek 🙂 Idąc tym tokiem myślenia nie możesz w żaden sposób dać partnerce do zrozumienia, że coś kombinujesz na boku. One potrafią to podświadomie wyczuć, wtedy jesteś spalony. Obserwuj swoje zachowanie czy przypadkiem nie zmieniłeś się w stosunku do partnerki. Zachowuj się tak jak gdyby nigdy nic. Druga sprawa, że kobiety czują „energie seksualną” mężczyzn więc planuj dobrze swoje skoki w bok tak żeby dziewczyny nie kolidowały ze sobą i Twoimi siłami
 

jak znaleźc kochankę

Ostatnia zasada BHP – to zapachy i kosmetyki. Zwróć na to uwagę! Intensywne perfumy potrafią skutecznie przejść na drugą osobę, kobiety mogą pobrudzić Cie kosmetykami. Jak się wytłumaczysz w domu z damskich perfum i ubrudzonej koszuli pudrem? Ciężko będzie więc musisz zachować szczególną ostrożność w tej kwestii.

Jak szukać kochanki?

Tak naprawdę znalezienie partnerki do skoku w bok wcale nie jest takie trudne jak same przygotowania do takiego przedsięwzięcia. Nakieruję Cie tutaj gdzie szukać kochanki ale także musisz zastosować się do kilku zasad:
 
 • Używasz tylko urządzenia do komunikacji o którym pisaliśmy wcześniej.
 • Nie podajesz dokładnej lokalizacji, tylko okolicę.
 • Nie podajesz prawdziwego imienia.
 • Nie podajesz szczegółów z Waszego życia z partnerką np. „żona przytyła, szukam kochanki”
 • Nie wspominaj, że masz np. dwie córki.
 • Nie pokazujesz zdjęć publicznie, najwyżej prywatnie.
 • Mówisz bezpośrednio szukam kochanki, unikniesz dalszych komplikacji.
 
Wszystko to, to są poszlaki które mogłyby przez przypadek wzbudzić podejrzenia osób które Cie znają. Oczywiście świat jest ogromny ale  znane są sytuacje, kiedy gościu np. pisze do dziewczyn na facebooku, normalnie pod swoim imieniem nazwiskiem, a na profilowym ma zdjęcie z żoną. Kłopoty gwarantowane :).

Gdzie znaleźć kochankę?

Przechodzimy do wisienki na torcie dzisiejszego wpisu czyli gdzie znaleźć kochankę – popularne portale, strony do zdrad i nie tylko. Wszystko wrzucamy do jednego worka i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
 
W internecie:
 
 • Strona gdzie stoją – aktualne oferty jagodzianek i grzybiarek.
 • Strony typu Roksa ogłoszenia – strony z oferowanymi usługami przez Panie.
 • Portale ogłoszeniowe – w odpowiedniej kategorii zamieszczasz swoje ogłoszenie „szukam kochanki”
 • Fora internetowe – tematyczne, regionalne, ogłoszeniowe, sex forum itp.
 • Portale randkowe – Badoo, Tinder itp.
 • Portale sex randkowe – np. erodate.
 • Grupy na social media – tematyczne, ogłoszeniowe, towarzyskie.
 

Na żywo (najlepiej z dala od miejsca zamieszkania):

 
Liczę, że to wszystko w temacie. Potraktujmy ten post jako forum, każdy może w komentarzach opisać własne doświadczenia. Dzięki za spędzony czas!
 

 Dodatkowe tagi: szukam kochanki, jak znaleźć kochankę, gdzie szukać kochanki, szukam kochanki forum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy