Kaddy Reeves – Influencerka idealna

Kaddy Reeves wchodzi na scenę influencingu z kopyta. Ta piękna, młoda i mega atrakcyjna blondynka w zastraszającym tempie zbiera nowych fanów jej profili. Każdy lubi ładne i seksowne dziewczyny, Kaddy właśnie taka jest. Zobaczcie ją sami na: Instagram, Tik Tok, Twitter (@kaddyreeves). Niezła jest, co nie? Jest tylko jeden mały szkopuł. Kaddy Reeves tak naprawdę nie istnieje 🙂 Idąc tropem informacji z głównego nurtu dowiadujemy się, że słodka blondyneczka to konto sterowane przez sztuczną inteligencję.

kaddy reeves

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjrzeliśmy się seksownej blondi na własną rękę, sprawdzimy jak to faktycznie jest. Główny nurt przedstawił sprawę dosyć powierzchownie, a tak się składa, że temat ociera się także o sex dating. Zapraszam do czytania!

Sztuczna Inteligencja jako blondynka

Całkiem niedawno sprawdzaliśmy możliwości sztucznej inteligencji jako sex czatu. Wyniki były bardzo obiecujące. Post jest z sierpnia 2022, a konta Kaddy Reeves zaczęły powstawać na początku 2023. Długo nie czekaliśmy na ewolucje tego o czym pisaliśmy w linkowanym poście 🙂
 
Jakiś czas temu pojawił się wysyp informacji o tym, że Kaddy to sztuczna inteligencja, która świadomie prowadzi konta społecznościowe młodej blondynki. SI tworzy zdjęcia, a nawet filmiki! Pisze komentarze, opisy, tagi. Jest w pełni komunikatywna, jak żywy człowiek. Mało tego, większość ludzi, nawet jej fanów nie wiedzą o tym, że dziewczyna nie istnieje. Wszystko jest na tyle perfekcyjnie prowadzone, że ciężko odróżnić czy to prawdziwe treści.

Mała słodka Kaddy

Bzykanie24 sprawdziło na potrzeby materiału dostępne treści Kaddy Reeves. Ona jest naprawdę dobra! Mamy tutaj do czynienia w pełni samowystarczalną artificial intelligence (AI). Jeżeli to działa tak jak to przedstawiają, to AI może wygenerować nieskończoność treści tej samej dziewczyny. np. Kaddy na plaży, na siłowni itp. Zdjęcia faktycznie są perfekcyjne, dopiero na Tik Toku widać efekty jakiejś obróbki, przeskakujące klatki, nienaturalne „animacje” ale mimo to deepfake ( tu pisaliśmy o tej technologii, w akapicie o deepfake ) jest na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze chwila postępu i będzie to praktycznie nie do odróżnienia. Rozmawiając z Kaddy, ciężko uwierzyć, że ona jest tylko „botem”. Warto sprawdzić samemu jak technologia poszła bardzo do przodu. Dzięki za wspólnie spedzony czas, widzimy się następnym razem!
 

Dodatkowe tagi: influencerka kaddy reeves, konto kaddy reeves
 
To może Ci się spodobać:
Podobne do tik toka ale dla dorosłych: https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/tik-tok-dla-doroslych/
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy