Jak znaleźć kochankę przez internet?

Zacznij od rejestracji na stronie Bzykanie24!

Kobiety od zawsze pragnęły komplementów, zainteresowania i adoracji. Od wieków ta kwestia nie podlega zmianom. Teraz kobiety stały sie bardziej niezależne i wyzwolone. żyjemy w czasach internetu, gdzie portale randkowe zdominowały segment poznawania ludzi online, anonsy towarzyskich czy tradycyjnych czatów. Zobaczymy jak znaleźć kochankę lub po prostu poznać fajna dziewczynę na portalu randkowym

Przejdźmy od razu do konkretów, bez zbędnych tłumaczeń czym jest portal randkowy itp. Zakładamy sytuacje, że masz konto na jakiejś stronie, spodobała Ci się dziewczyna i chcesz do niej skutecznie zagadać, tak żeby umówić się na randkę za parę dni:) wiadomo, że nie przewidzimy reakcji kogoś na nasze zaloty, każdy jest inny i ma inne upodobania, wiec każdego trzeba analizować na nowo. Podane metody są ogólne, tak żeby przynosiły korzyści niezależnie od sytuacji, nie ważne czy szukamy namiętnej kochanki czy ostrej laski
Przysłowie „nie oceniaj książki po okładce”, nie sprawdza się tak trafnie w internecie. Na stronach do randkowania najważniejszą rzeczą jest nasz profil, warto zadbać o jak najlepszą prezencje. Potencjalna kandydatka pierwsze co zobaczy to nasze zdjęcie profilowe. Musimy się postarać, żeby jak najlepiej wypaść. Pokazać od razu coś, co przykuje jej uwagę, nie mówię tu o Ferrari czy innym Porsche, tylko np. modnie zaczesane włosy, rzucającą się w oczy część garderoby, czapka, wisiorki, kety, bransoletki, niebiański uśmiech lub cokolwiek innego co pomoże zwrócić na Nas uwagę wśród zapewne tysiąca absztyfikantów naszej wymarzonej dziewczyny. Następnie trzeba uzupełnić zainteresowania i wszystkie inne cechy w profilu, żeby nie było, że jesteśmy jakimiś zboczuchami:) uzupełniony profil prezentuje się o wiele lepiej.
 

Jak znaleźć namiętną kochankę w sieci?

Dobry start za Nami, następnie musimy wrzucić jeszcze jedno swoje zdjęcie. Inne od profilowego, prezentujące nas jak najlepiej umiemy to pokazać. Tutaj jak faktycznie mamy Ferrari to możemy je pokazać, jeżeli nie to ubieramy się modnie i bogato, nie mówię tu o złotym garniturze, bardziej o schludnym i atrakcyjnym wyglądzie. Kobiety zwracają dużą uwagę na buty, akcesoria i dodatki. Typu zegarek, tatuaże, zarost, brodę, rzemyki i inne wisiorki. Kobiety lubią facetów ze zwierzętami albo fotografów. Trzeba po prostu wyeksponować coś, co najlepszego możemy pokazać. Może to być selfie, lub poprośmy kogoś o zrobienie fotki. Prawdopodobieństwo zwrócenia na siebie uwagi dziewczyny po takim detailingu wzrasta.

Dobra, profil mamy ogarnięty, czas zagadać do nieznajomej dziewczyny. Na sam początek musimy przeanalizować jej profil, co lubi itp. wszystko zależy tez od tego na jakim typie portalu randkowego działamy. Jeżeli to polecane przez nas portale randkowe dla dorosłych jak flirt czy erodate to dziewczyny czekają po prostu na bezpośrednie propozycje, w innym wypadku gdy musimy okazać trochę starań ze swojej strony to polecam zastosować się do rad.

Co napisać do dziewczyny?

Teksty typu – „cześć ale jesteś piękna” czy inne klasyki „Twój ojciec skradł blask gwiazd na niebie i zamknął go w Twoich oczach” … możemy darować sobie na starcie. Po pokazaniu świetnego profilu to jest decydująca chwila do nawiązania kontaktu, więc trzeba wykorzystać to jak najlepiej. Kobietę trzeba zaintrygować i jednocześnie zachęcić do odpisania Nam i to wszystko w jednej pierwszej wiadomości. Pomyśl przez chwilę, że jesteś super atrakcyjną blondynką, jaki tekst słyszysz najczęściej? – ale jesteś piękna, zakochałem się w tobie, pięknie wyglądasz itd. czyli oklepane stare śpiewki, schemat. W pierwszej wiadomości trzeba wyjść poza schemat żeby być interesującym. Mamy taką sytuacje, podoba Nam się dziewczyna. Ma jedno zdjęcie, pokazuje piękną twarz i nic więcej. O ile nie wyglądamy jak Leonardo Di Caprio to lepiej rozegrajmy to dobrze.

Znajdź kochankę i przeżyj szaloną przygodę

Dziewczyna ma świadomość swojej urody, jest faktycznie piękna. Zakładamy od razu, że faceci walą do niej drzwiami i oknami, a my chcemy zwrócić teraz jej uwagę na siebie. Napisz do niej: „Bardzo przykułaś moją uwagę i tak się zastanawiam, czy nie polatamy razem na miotle? Dziewczyna pomyśli pewnie – jaka miotła, o co chodzi? Sprowokujemy jej ciekawość do odpisania. Jak dziewczyna jest akurat w dobrym humorze to nie powinno być z nią problemu. Chodzi Nam przede wszystkim o to żeby odpisała. Jeżeli coś odpisze znaczy to, że wydaliśmy się interesujący, a to już połowa sukcesu. Teraz mamy już szersze pole do działania i podstawę do budowania relacji. Warto dokładnie analizować profil randkowy kandydatki, zobaczyć co lubi, kto jej się podoba, jakie ma wymagania. Dostosować się do sytuacji i improwizować, pamiętając o tym, że jeżeli chcemy zwiększyć swoje szanse podrywajmy nieszablonowo!
 
Powiązane wpisy: