Sex VR czyli wirtualna rzeczywistość i seks

Sex VR, za tym skromnym skrótem szykuję Nam się kolejna rewolucja w branży sex randkowania online. W sumie, ta rewolucja już się zaczęła jakiś temu ale Polsce nikt o tym nie wspomina, praktycznie nic na temat seksu w vr. Z jednej strony szkoda, a z drugiej przyjemnie bo to kolejny temat, który Bzykanie24 poruszy jako pierwsze 🙂

sex vr

Bardzo ważny temat. Pisaliśmy już sporo na temat sztucznej inteligencji (zapraszam do bloga), można powiedzieć, że stało się tak jak oczekiwaliśmy. Jest mega bum w ogólnie pojętej niszy „Sex AI”. Kolejny bum przed nami – seks w wirtualnej rzeczywistości. Niezależnie od tego czy się tym interesujesz czy nie, ta technologia zrewolucjonizuję życie seksualne, kontakty erotyczne i ogólnie życie.

Panie i Panowie, drodzy czytelnicy. Wszem i wobec ogłaszam, że zaczynamy serię o wirtualnej rzeczywistości i seksie na łamach bloga Bzykanie24. Ten luźny wpis zarysuję Nam obraz całego tematu, przemyślenia, oczekiwania, może nawet niebezpieczeństwa? W kolejnych postach zajmiemy się konkretniejszymi tematami, stworzymy jakieś topki. Ogólnie będzie fajnie. Zapraszam i do dzieła!

Virtual reality / wirtualna rzeczywistość – co to znaczy?

Nie każdy zna temat więc na szybko się zapoznamy.  Kojarzycie takie okularki, które zakładacie i gracie w gry?  Właśnie o tym będzie mowa. Te okularki przenoszą Nas do wirtualnej rzeczywistości. Te najbardziej zaawansowane potrafią praktycznie Nas odciąć od rzeczywistości ale też właśnie o to chodzi – przenieś jak najwięcej zmysłów do VR. Potrafią również modyfikować to co widzimy naprawdę – wyobraź sobie, że każda dziewczyna może wyglądać jak Britney Spears w latach młodości. Oczywiście w tych okularach 🙂
 
Spójrzcie na sztuczną inteligencje i słynny ChatGPT, za niedługo taki asystent AI będzie na wyposażeniu wszystkiego. Telefonu, lodówki, telewizora, nawet Twojej toalety! W sumie, to już tak jest. Po tej rewolucji SI nastąpi VR, sądzę że to będzie bardzo płynne przejście w nowy etap ponieważ te technologie się uzupełniają.
 
Na razie sex w VR to dosyć droga zabawka, tylko kwestia czasu jak takie okulary będą dorzucać do abonamentu sieci komórkowej albo gratis do mini ratki w sklepie RTV. Aktualnie mówimy o okularach ale nie jest powiedziane, że to cały czas będzie miało taką formę. No dobra, na jakim poziomie stoi aktualnie ta technologia? Jakie zmysły można przenieść do VR? Zapamiętajcie datę tego posta, kiedy wrócicie za parę lat będziecie się smiać w jak „zacofanych” czasach żyliśmy 🙂
 
Aktualnie do wirtualnej rzeczywistości można przenieść: wzrok, słuch i ruch. Dotyk jest w dosyć prymitywnej formie ale już jest. Trwają pracę nad symulowanie smaków i zapachów przez sztuczną inteligencje. Prace idą pełną parą i dają obiecujące wyniki. Kwestia tylko żeby komponenty były odpowiednio tanie i małe. My tu gadu gadu, a jak to wpłynie na życie seksualne i kontakty towarzyskie?

Sex VR – wirtualne życie seksualne

Mam nadzieję, że wszyscy tutaj obecni potrafią samemu połączyć klocki i wyobrazić sobie jak zmieni to życie seksualne i kontakty towarzyskie. Istnieją już gry w których spotykamy się w wirtualnych świecie i korzystać z możliwości oprogramowania. Mało tego, jest już cała masa gier erotycznych takich jak rozbieranki, przebieranki, filtry i upiększacze rzeczywistości. O tym wszystkim będziemy pisać w kolejnych postach serii.
 

virtual reality

Technologia stoi już na naprawdę wysokim poziomie, wkrótce, może w ciągu 5-8 lat zapuka do domów każdego z Nas. Będziesz gotowy? Pamiętaj tylko kto Ci o tym powiedział 🙂 Wyobraź sobie portale randkowe korzystające z wirtualnej rzeczywistości, gdzie nie musisz już nawet wychodzić z domu żeby dotknąć osobę, iść na kawę itp. No niby super ale pamiętajmy każdy miecz ma dwa końce.

Sex w VR – minusy

Beztroska, zatracenie, samotność. VR to potężna technologia, porównywalna z największymi wynalazkami na ziemi. Każda technologię można nad użyc i zrobić sobie krzywdę. Osobiście sądzę, że największą wadą będzie to, że ludzie będą się zatracać w tej technologii jak warzywa. Już teraz potrafią katować konsolę 24h na dobę, a VR będzie uzależniać, oj będzie. Sam mam ochotę już trochę po testować wirtualne światy ale tak jak wspominałem to dosyć droga zabawka. Jak na mój gust, cena jeszcze nie jest adekwatna do poziomu immersji ale to moje osobiste zdanie.
 
No dobra, co dalej? Czas pokaże. Bzykanie24 będzie na bieżąco informować czytelników, a póki co – serdeczne dzięki za obecność. Liczę, że czytanie tego posta sprawiło Wam choć trochę taką przyjemność jak mi jego napisanie 🙂 Poniżej zostawiam wolne miejsce na kolejne posty z serii o seksie w VR, wkrótce pojawi się coś nowego więc zapraszam!
 
Posty z serii Sex VR:
  •  Gry sex vr (wkrótce)
 

Dodatkowe tagi: sex vr, seks vr, wirtualna rzeczywistośc sex, seks w wirtualnej rzeczywistości, virtual reality sex, wirtualna rzeczywistość
 
To może Ci się spodobać:
 

Pogawędki ze sztuczną inteligencją – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/sztuczna-inteligencja-sex-chat/

Zboczone strony polskiego internetu – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/zboczone-strony-polskiego-internetu/

Jak mieć sny erotyczne – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/jak-miec-sny-erotyczne-sprawdzone-metody/

 
 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy