Jak mieć sny erotyczne? Sprawdzone metody

Witam wszystkich czytelników! Dzisiaj oderwiemy się trochę od naszej fizycznej rzeczywistości i zajrzymy do świata snów. Nie byle jakich snów – tych namiętnych i grzesznych niczym świeżo upieczona osiemnastolatka.  Bierzemy na warsztat erotyczne sny, a dokładnie odpowiemy sobie na pytanie jak mieć sny erotyczne. To naprawdę nic trudnego, zapraszam do lektury.

jak mieć sny erotyczne

Sny stanowią fascynujący obszar naszej psychiki, pozwalając nam na eksplorację głębokich emocji i fantazji. Wśród różnorodnych rodzajów snów, erotyczne sny zawsze budzą szczególne zainteresowanie. Jak więc można sprawić, by sny te były bardziej częste i intensywne? Warto zacząć od zrozumienia, czym różnią się od zwykłych snów oraz jakie metody mogą pomóc w ich wywołaniu.

Świadome sny vs. zwykłe Sny

Erotyczne sny różnią się od zwykłych snów przede wszystkim treścią i poziomem kontroli, jaki nad nimi mamy. Zwykłe sny to te, które pojawiają się w naszym umyśle spontanicznie, bez naszej świadomej kontroli. W przypadku erotycznych snów, możemy próbować je wywoływać, a nawet kontrolować, co dzieje się w ich trakcie. To właśnie te sny, w których możemy spełniać swoje najbardziej ukryte fantazje.

Jak mieć sny erotyczne? Złote 5 metod

Drogi czytelniku, nie wiem jak podchodzisz do tematu snów erotycznych i ogólnie świadomego śnienia dlatego potraktujmy ten materiał jako ciekawostkę. Opinie o omawianym zagadnieniu są różne – jedni wierzą, inni nie, jeszcze inni powiedzą, że to sprawka szatana 🙂 Osobiście od siebie mogę powiedzieć, że są to sprawdzone metody na erotyczne sny. Tak, dokładnie. Bzykanie24 bawiło się w erotyczną oneironautykę, chcesz tez spróbować? Poniżej złote 5 metod na erotyczne świadome sny.

świadome erotyczne sny

 

1. Zapisywanie snów – rozpocznijmy od początku. Aby móc kontrolować swoje sny, musimy najpierw nauczyć się je zapamiętywać. Prowadzenie dziennika snów pomoże w tym procesie. Zapisujmy każdy sen, który zapadnie nam w pamięć, nawet jeśli nie jest on erotyczny. To pierwszy najważniejszy krok ku świadomym snom.

2. Test rzeczywistości (reality checking) – to technika polegająca na kilkukrotnym dziennie sprawdzaniu, czy jesteśmy w rzeczywistości czy śnie. W śnie nasza rzeczywistość może być zniekształcona, co pozwoli nam zdać sobie sprawę, że śnimy, co z kolei otworzy przed nami drzwi do świadomych snów. Coś jak Di Caprio w Incepcji i jego „bączek”

3. Techniki relaksacyjne – praktykowanie technik relaksacyjnych, takich jak medytacja lub joga, może pomóc w zwiększeniu świadomości podczas snu. Regularne praktykowanie tych metod wpłynie na naszą zdolność do kontrolowania marzeń sennych.

4. Indukcja erotycznych snów – po osiągnięciu poziomu kontroli nad snami, możemy zacząć eksperymentować z treściami erotycznymi. Możemy próbować wywoływać erotyczne sny poprzez myślenie o swoich fantazjach przed snem lub oglądanie odpowiednich treści.

5. Kontrola marzeń sennych – w świadomych snach mamy pełną kontrolę nad tym, co się dzieje. Możemy dowolnie kształtować nasze sny i spełniać najbardziej skrywane fantazje. Pamiętajmy jednak, aby korzystać z tej kontroli odpowiedzialnie i z poszanowaniem naszych wartości.

BONUS: Metoda 4 + 1 – bardzo dobrze znana w kręgu oneironautów. Polega to na tym, że po 4 godzinach snu przebudzamy się na jakiś czas w środku nocy np. na godzinę. Następnie kładziemy się z intencja przeżycia erotycznego snu. Wybudzony umysł i nie wypoczęte ciało pomagają łatwiej zapaść w świadomy sen lub uzyskać kontrolę podczas śnienia.

Dzieki za uwagę i zachęcam do zapozniania się z tematem szerzej na własną rękę! Na dzisiaj do wszystko, do następnego!


Dodatkowe tagi: jak mieć sny erotyczne, erotyczne świadome sny, metody na erotyczne sny, zboczone sny, erotyczne sny metody

To może Ci się spodobać:

Co to znaczy FWB – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/relacja-fwb-co-to-znaczy-jak-znalezc/

Sex odloty podobne strony – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/sex-odloty-podobne-strony/

Dziewczyny chętne na sex – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/dziewczyny-na-sex/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy