Zabawki erotyczne – sex gadżety – Ranking Top 10

Zabawki erotyczne są z Nami od wieków. Na początku były to proste konstrukcje, zrobione z kamienia, drewna, wygarbowanej skóry, naturalnych materiałów itp. Mężczyźni mogli czuć się trochę poszkodowani bo sex gadżety wychodziły głównie z myślą o kobietach, w późniejszym czasie się to zmieniło. Będziecie mocno zdziwieni kiedy postanowicie sprawdzić jak dawno zabawki erotyczne zapisały się na kartach historii. Jak się okazuje każda cywilizacja lubiła się dobrze zabawić 🙂

zabawki erotyczne

Aktualnie mamy do wyboru setki rodzajów sex zabawek zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Od prosty wibratorów czy kulek aż po elektryczne maszyny, czy nawet roboty do spełniania erotycznych fantazji (o tym na końcu). Idąc tym tropem powstał ranking najpopularniejszych zabawek erotycznych i sex gadżetów dostępnych na rynku. Lista najchętniej kupowanych produktów w tej branży przez kobiety i mężczyzn w jednym zestawieniu. Ranking na podstawie oceny popularności, kolejność losowa. (obrazki wkrótce)

Zabawki erotyczne Top 10


#10. Korki i sondy analne.

Sex gadżety z tej kategorii służą do zabaw analnych dla mężczyzn i kobiet. Szeroki wachlarz produktów na polskim rynku, różne rozmiary. Coś dla początkujących i dla weteranów. Ceny tych zabawek zaczynają się od 8zł.


#9. Masażery motylki.

Różnego rodzaju masażery stymulujące wybrane obszary ciała. Bardzo wiele produktów manualnych i elektrycznych. Dla kobiet i mężczyzn. Trzeba poświecić chwilę żeby spersonalizować zakupy i poznać dostępne produkty. Ceny od 10zł.


#8. Krzesełka do sexu i huśtawki erotyczne.

Fajny gadżet dla Pań i Panów, krzesełka i huśtawki do sexu umożliwiają dodatkowe przyjemności podczas zbliżenia. Różne modele dla najbardziej wymagących sex gadżeciarzy. Ceny od 50zł do nawet kilku tysięcy.


#7. Sztuczne pochwy i masturbatory.

Tymi zabawkami erotycznymi będą zainteresowani szczególnie Panowie. Różnego rodzaju produkty do zaspokajania męskich potrzeb, elektryczne i manualne. Szeroka gama produktów. Ceny do 50zł.


#6. Wibratory, dilda i sztuczne penisy.

Coś dla niej i dla niego. Chyba najpowszechniejszy sex gadżet na planecie ziemi, szczególnie lubiany przez Panie. Imitacje męskiego przyrodzenia różnej wielkości i z różnych materiałów. Żelowe, wibrujące, masujące, duże małe. Do wyboru do koloru. Ceny od 10zł.


#5. Pompki dla kobiet.

Gadżety erotyczne typu „pompka” dostosowane dla kobiet. Rożnego rodzaju urządzenia mające na celu stymulacje kobiecego ciała na zasadzie działania próżni czyli zasysania powietrza. Różne modele, różne efekty. Ceny od 20zł zależne od rodzaju pompki.


#4. Pompki dla mężczyzn.

Zabawki erotyczne dostosowane do męskiego ciała. Analogicznie do poprzedniej pozycji mamy także pompki do stymulacji ciała dostosowane dla mężczyzn. Różne modele zapewnią rozmaite doznania. Ceny od 20zł.


#3. Sex maszyny / sex roboty.

Ciekawa i chyba najdroższa kategoria. Zabawki erotyczne typu sex maszyny to najprościej mówiąc zderzenie współczesnej nauki i inżynierii w dziedzinie sexu. Od najprostszych mechanicznych produktów typu „rower z wibratorem” po zaawansowane sex roboty (o tym potem). Ceny od kilkuset złotych do nawet kilkuset tysięcy złotych!


#2. Pierścienie i nasadki.

Dla lepszej zabawy podczas kontaktu. Pierścienie i nasadki dla niej i dla niego. Różnego rodzaju elementy zewnętrzne mocowane do ciała dla kobiet i mężczyzn. Bardzo obszerna kategoria, bardzo duży wybór. Ceny od 5zł.


#1. Sex lalki.

Na pierwszym miejscu sex lalki, bo czemu by nie? Znany od wieków sex gadżet dla kobiet i mężczyzn. Imitacja kobiety lub mężczyzny w formie erotycznej lalki dla spełniania naszych fantazji. Nie mylić z sex maszynami. Różne rodzaje i materiały wykonania. Ceny od kilku dziesięciu złotych za „pompowane lale” do nawet kilku tysięcy za te doskonale dopasowane do potrzeb.


Sex roboty i sex maszyny – już tu są!

Sex roboty i sex maszyny zasługują na osobny akapit, całkowicie poza rankingiem. Zabawki erotyczne przestają powoli być tylko sex gadżetami. Rozwój nauki w dziedzinie robotyki, inżynierii i sexu doszedł do tego punktu, że może być to szokiem dla niektórych. Za odpowiednią opłatą możemy sobie sprawić sobie na tyle spersonalizowane sex robota, że kontakt nie wiele będzie się różnił od tego rzeczywistości. Mało tego, taki robot jest wyposażony w pełni komunikatywną sztuczną inteligencje. Zapyta na co masz ochotę i spełni Twoje oczekiwania. To nie jest piosenka przyszłości, to jest tu i teraz. Wystarczy poczytać o sex robotach w Japonii i zainteresować się trochę nowinkami technologicznymi z tej dziedziny.

Można tu wspomnieć także o virtual reality czyli wirtualnej rzeczywistości. Gry erotyczne na te platformy są z Nami od bardzo dawna, mają całą rzeszę fanów na całym świecie, także w Polsce. Na youtube znajdziemy masę materiałów o tym. Tak w ramach ciekawostki o zabawkach erotycznych.

Zabawki erotyczne – gdzie kupić sex gadżety?

Zakup zabawek erotycznych nie jest dzisiaj żadnym problemem. Sprzedawane są na popularnych portalach aukcyjnych, sex shopach online, sklepach i ogłoszeniach. Dostępnych sex zabawek online są tysiące. Świetnym wyborem są właśnie zakupy online – szeroki wybór gadżetów, dostawa w praktycznie każde miejsce, ceny.

Sex shopy stacjonarne i online. Sex shopy są z Nami od lat, wiele firm w Polsce wyrobiło sobie dobre opinie. Fachowe doradztwo na temat sex zabawek może okazać się nieocenione, szczególnie dla początkujących. W internecie znajdziemy listę zaufanych sex shopów online, a także znajdziemy najbliższy sklep stacjonarny.

Istnieją także erotyczne kioski, automaty vendingowe, gdzie zamiast koli i batona kupimy sex gadżety. Bardzo ciekawe rozwiązanie jednak ilość automatów jest dosyć ograniczona. Sprawdźcie, może macie erotyczny kiosk w pobliżu.
Pamiętajmy o rozsądnych zakupach, sprawdzajmy opłacalność zakupu czyli cena/jakość, materiały wykonania(alergie), warto kierować się opinią innych kupujących i weryfikować je na portalach, forach itp. możemy się pokusić o fachowe doradztwo ludzi z branży zabawek erotycznych. Najważniejsze to dobrze się bawić!

Jakie są Wasze doświadczenia? Zapraszam do dyskusji.

dodatkowe tagi: zabawki erotyczne, zabawki sex, gadżety erotyczne, sex zabawki, sex gadżety

 

3 odpowiedzi

  1. Autor tego bloga to jak wyrafinowany alchemik słów, potrafiący przekształcać myśli w piękno językowe, gdzie każde zdanie jest jak magiczny eliksir, odmieniający percepcję tematu.

    1. To istna ambrozja dla moich uszu. Musiałem usunąć linki z komentarza i akceptowałem bo bardzo mi się spodobał. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy