Sugar Mommy Polska

Sugar Mommy to dosyć świeże określenie jednak nie jest to żaden nowy trend lub cokolwiek z czym nie mieliśmy już do czynienia. Nadszedł czas kiedy doskonale znane Nam zjawisko dostało swoją własną nazwę – sugar mommy czyli cukrowa mama. Na dzisiejszej lekcji na tablicę wrzucamy właśnie ten temat. Każdego kto chciałby znaleźć swoją cukrową mamuśkę zapraszam do czytania, lecimy!

 

Co znaczy Sugar Mommy, skad się wzieło?

Cukrowa Mama to starsza osoba utrzymująca młodszego kochanka w zamian za relacje towarzyską czyli popularne zjawisko sponsoringu ale w tym wypadku konkretnie sprecyzowane. Jak wiadomo starsze kobiety również lubią się dobrze zabawić, szczególnie kiedy maja pieniądze na swoje zachcianki. W skład rodzinki wchodzą: Sugar Baby, Sugar Mommy, Sugar Daddy gdzie sugar baby to osoba mająca swoją sugar mommy lub daddy.

sugar mommy polska

Jak to wygląda w praktyce? Sugar Baby godzi się na wszystkie zachcianki swojej cukrowej mamy, oczywiście jeżeli sam tego chce w zamian za korzyści finansowe. Nie musi być to zawsze sex, takie relacje przybierają różne formy. Często mommy potrzebuję po prostu bliskości drugiej osoby. Pojęcie przyszło do Nas z USA, a „cukrowa mama” jest Naszym polskim odpowiednikiem.

Jak znaleźć sugar mommy? – Portale

Do szukania używamy przede wszystkim mediów społecznościowych, to tutaj powstało to określenie. Starsze Panie za pomocą social media wyszukują atrakcyjnych chłopaków i nawiązują z nimi kontakt. Skąd biorą potencjalnych kandydatów? Z wpisów, grup, komentarzy, slajdów dosłownie z każdego miejsca gdzie można się pokazać.
 

jak znaleźć sugar mommy

Co jeżeli chcemy znaleźć swoją cukrową mamę? Nie muszę chyba przypominać, że w pierwszej kolejności bierzemy się swoją prezencje? Musi być mega atrakcyjnie, następnie przechodzimy do ofensywy. Pokazujemy się we wszystkich miejscach gdzie możemy spotkać swoją cukrową sponsorkę.
 
Lista miejsc gdzie szukać sugar mommy:
 
  • Social Media – Facebook, Instagram , Tik Tok, Snapchat, youtube itp.
  • Portale randkowe – Badoo, Tinder
  • Portale ogłoszeniowe – szukamy ogłoszeń oraz robimy swoje.
  • Portale typu Sugar Dating – np. WhatsYourPrice
  • Fora internetowe – tematyczne, ogłoszeniowe, sex forum itp.
 
Naszym zadaniem jest pokazać się w wyżej wymienionych miejscach, z atrakcyjnym profilem i zachęcającym kobiety do kontaktu. Interesujący facet to taki który jest silny, męski, atrakcyjny. Oczywiście nie każdy jest Leonardo Di Caprio ale pamiętajcie, że to Wy kreujecie swój profil w internecie. Tu możecie bym kim chcecie, jak to przedstawicie tak zostanie to odebrane.
 

Znajdź swoja cukrową mamuśke

 
Kiedy mamy atrakcyjny profil pokazujemy się we wszystkim miejscach, komentujemy, piszemy, wklejamy zdjęcia, dajemy po prostu znać, że istniejemy w tej niszy, wysyłamy ogłoszenia typu poznam, szukam, robimy profile randkowe. Posługujemy się słowem kluczowym: „sugar baby” np. opis naszego profilu brzmi: „im your sugar baby!”, „looking for sugar mommy”.
 
W Polsce jest to znane jako sponsoring także dopiero cześć osób rozumie zjawisko sugar dating i cały ten fenomen. Dla ciekawostki można dodać, że u Nas przez pewien popularne były „galerianki”, takie nasze swojskie sugar baby. Pod wpływem nowych trendów musiały zejść do zapomnienia, ah co to były za czasy!
 
Uprzedzając pewne kwestie – post powstał w celach edukacyjny, przedstawia zjawisko „sugar mommy” i przybliża użytkownikowi to środowisko. W polskim internecie brak było obszerniejszych wyjaśnień także liczę, że czytelnicy będą usatysfakcjonowani! Dzięki i do następnego!
 
 

Dodatkowe tagi: jak znaleźć sugar mommy, gdzie szukać sugar mommmy, portale, strony
 
To może Ci się spodobać:
 
 
 
Blog dla dorosłych Bzykanie24 – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy