Przygodny sex czyli sex przygody mężczyzn

Przygodny sex, każdy zapewne by chciał, nie każdemu będzie dane spróbować. Jak to jest, że niektórzy faceci mają różne ekscytujące sex przygody, a reszta ciągle zastanawia się jak zagadać do dziewczyny? Dzisiaj luźne spojrzenie na te kwestie okiem Bzykanie24. Wpis można traktować jako ciekawostkę jednak zawarta w nim będzie bardzo cenna lekcja. Jeżeli ciągle masz problem z wyrywaniem dziewczyn to zapraszam do czytania. Wnioski wyciągnięte zostały po wieloletnich analizach, to nie badania naukowe, bardziej subiektywne spojrzenie na temat.

Przygodny sex dla każdego

Jak wyobrażasz sobie przygodny sex? Jedziesz tramwajem, spodobała Ci się dziewczyna i myślisz, że jesteś w stanie ją zdobyć teraz, samym urokiem osobistym i socjotechniką? Każdego da się w pewien sposób „złamać”, jednak przedstawiona sytuacja to naprawdę wyczyn. Podkreślam, że mówimy o przygodnym seksie, nie nawiązywaniu dłuższej relacji. Oczywiście, pieniądze złamią praktycznie każdego. Świetny przykład mamy w filmie „Dziewczyny z Dubaju”, kwestia ceny więc pominiemy to w poście.

przygodny sex

Druga ważna sprawa to, że na naszych barkach leży odpowiednie przygotowanie do całego przedsięwzięcia. Kiedy trafi się na podatny grunt, wszystko musi być gotowe i czekać na rozpoczęcie zabawy. Tu właśnie przechodzimy do sedna sprawy – musimy trafić na odpowiedni grunt, wtedy pójdzie jak z płatka.

W poście – jak podniecić kobietę masz zawarte cenne wskazówki co je najbardziej kręci. Do odważnych świat należy, potrzebujesz przede wszystkim ogromnej odwagi, pewności siebie, dobrej prezencji, znać dobre maniery i odpowiednie słownictwo. Takie zabawy to level hard, nie każdy jest urodzonym Casanovą, więc to powinny być cechy każdego amanta. Ciekawym uzupełnieniem będzie temat o cichodajkach.

Sex przygody w praktyce

Wróćmy teraz z powrotem do tego tramwaju 🙂 Załóżmy, że jesteś otwartym, odważnym facetem, jedziesz tramwajem i z naprzeciwka uśmiecha się do Ciebie dziewczyna lub w jakikolwiek sposób daje Ci znak, że jest Tobą zainteresowana – to właśnie jest Nasz podatny grunt. Uwielbiasz sex przygody, nie możesz przepuścić takiej okazji, wszystko już przygotowane na świetną zabawę.
 

sex przygody mężczyzn

Teraz działasz, jesteś odważny więc atakujesz swój cel. Na samym początku musisz w jakikolwiek sposób zagadać i tutaj ciekawostka – nie do końca ważne jest co powiesz, bardziej jak to zrobisz np. Twój głos się załamie, w pobliżu będzie ktoś pewniejszy siebie niż Ty, to może być ciężko. Nie działaj na dziewczynę bezpośrednio, działaj na jej podświadomość, to bardzo ważna sprawa. Sprawdź czy dziewczyna jest chętna na coś więcej. Dziewczyna jak widzi pewnego siebie gościa, który idzie po swoje to z chęcią nawiąże kontakt, kobietą to imponuje. Takie są prawa natury. Wszystko sprowadza się do tego, żeby zaprosić damę na miłe spędzanie czasu razem . Na imprezie wiadomo, że wszystko może toczyć się trochę inaczej 🙂
 
Czas na ważna lekcje – musisz być odważny, to cecha która otwiera największa liczbę drzwi w Twoim życiu. Kobiety uwielbiają odważnych mężczyzn, samce alfa czują zagrożenie. Zaawansowane techniki podrywu to nie wyuczone teksty, a skuteczne rozumienie drugiej osoby, jej emocji, potrzeb, mowy ciała, czasami nawet manipulacji. Musisz wiedzieć czego oczekuje kobieta i wtedy jej to dać, musisz być świetnym psychologiem. Sprawdź to na własnej skórze. Chyba nie trzeba Ci mówić co robić dalej, kiedy wybranka przekroczyła próg Twojego miejsca przyjemności i rozkoszy erotycznych 🙂

Sex przygoda z Bzykanie24

 Na stronie głównej Bzykanie24 znajdziesz ofertę popularnych portali sex randkowych w Polsce. Spotkasz ludzi którzy są chętni na erotyczne podboje i nowe znajomości. Grono kobiet i mężczyzn których łączy przede wszystkim jedno – dobra zabawa. Dołącz do Nas, a może właśnie to jest to miejsce którego szukasz. Czekamy z otwartymi rękami na każdego kto ma ochotę na odrobine szaleństwa w życiu. Dziękuję za spędzony czas, widzimy się w następnym poście!
 

Dodatkowe tagi: przygodny sex, sex przygoda, erotyczne przygody, sex przygody com pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy