Rosyjskie portale randkowe

Rosyjskie portale randkowe to będzie temat przewodni tego posta. Mawia się, że Rosja to stan umysłu. Ja chciałbym dodać, że rosyjskie strony randkowe  też możemy w ten sposób zakwalifikować. Założę się, że prawie nikt z Was nie będzie w stanie wymienić rosyjskich portali randkowych ale  prawie wszyscy słyszeli o dziewczynach z ruskich portali randkowych. Nie raz przeglądając internet możemy natrafić na tego typu publikacje, zdecydowanie zostawiają one piętno na ludzkiej psychice.

rosyjskie portale randkowe

W tym poście przyjrzymy się  jakie są najpopularniejsze rosyjskie portale randkowe. Oczywiście nie można szufladkować ani kategoryzować ludzi na podstawie profilu randkowego ale te w rosyjskim wydaniu zabłysnęły na świecie jako dosyć zabawne prezentacje użytkowników i stąd też ich popularność. Jeżeli ktoś ma ochotę na małą przygodę z rosyjskimi stronami randkowymi to gorąco zapraszam! Poniżej lista najpopularniejszych stron randkowych w Rosji.

Najpopularniejsze rosyjskie portale randkowe

  • Loveplanet.ru – portal randkowy z darmowym prywatnym czatem
  • Bimeon.date – Single z okolicy, randki w Rosji
  • Gdepapa.ru – Gdzie tata? Portal randkowy dla samotnych matek i ojców
  • Beboo.ru – Strona randkowa bez rejestracji
  • Mamba.ru – Serwis szczególnie znany mobilnie, wersja .ru
  • Linkyou.ru – Szukaj pary wg zawodu i zainteresowań
  • vk.com – najpopularniejszy serwis, coś w stylu nasza-klasa
 
Tak się prezentuje lista najpopularniejszych rosyjskich portali randkowych. Można znaleźć ich jeszcze kilka, jednak te przedstawione wydają się mieć największą bazę użytkowników. Trzeba wspomnieć, że na portalach typu Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, Tinder itp. także znajdziemy odpowiednie profile za pomocą filtrów wyszukiwań.
 
Przedstawione strony w większości nie mają nawet tłumaczenia na angielski więc będziemy musieli sobie jakoś poradzić z tłumaczem. Strony działają zazwyczaj tak jak znane Nam wszystkim portale – rejestracja konta, uzupełnianie profilu, dopasowywanie itp. Bardzo fajna ciekawostka ale także świetna pomoc jeżeli ktoś szuka sex kontaktów z Rosjankami.
 

Dziewczyny z rosyjskich serwisów randkowych

Na osobny akapit i kilka słów zasługują kobiety które spotkamy na rosyjskich portalach randkowych. To one same w dużej mierze odpowiadają za ogólnoświatową popularność ich prywatnych zdjęć. Poniżej zdjęcia dziewczyn z ruskich portali, co sądzicie? Zachęcam do dyskusji w komentarzach!

dziewczyny z rosyjskich portali randkowych
ruska dziewczyna
rosyjskie dziewczyny

 

Dodatkowe tagi – rosyjskie portale randkowe, ruskie strony randkowe, dziewczyny z rosyjskich serwisów randkowych, portale randkowe w Rosji, serwisy randkowe Rosja, randki online Rosja, zdjęcia dziewczyn z rosyjskich portali randkowych
 
To może Ci się spodobać:
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy