Pokacycki.eu – zdjęcia cycków polskich amatorek

Dzisiejszy wpis  to ten z rodzaju – ja napiszę go z miłą chęcią, a Wam się spodoba na pewno. Zakład? Jest taka polska, zapomniana strona PokaCycki.eu, a naprawdę szkoda bo to co oferuję wymyka się poza schemat komercyjnie prowadzonych portali. PokaCycki to miejsce w którym oglądający oceniają i komentują zdjęcia kobiecych piersi! Tak dobrze przeczytałeś, dlaczego więc ta strona nie jest mega popularna? Nie wiem.

pokacycki

Szybki rzut oka na portal. Założę się o cnotę mojej babci, że strona znajdzie nowych fanów wsród czytelników Bzykanie24. Mozna nawet powiedzieć, że to straszne zaniedbanie z mojej strony, że nie ma tu jeszcze takiego wpisu. Dobra lecimy z tematem!

Zdjęcia cycków portal – PokaCycki

Pokacycki.eu to bardzo przyjemne miejsce. Trochę przestarzałe pod względem techonologii internetowych, nie obsługuję nawet bezpiecznego połączenia https:// ale my tutaj nie o tym. Administrator juz w 2016 roku oficjalnie ogłosił, że nie będzie rozwijac portalu. Z tego co widzę jest on prowadzony całkowicie charytatywnie. Aktualnie utrzymuję się z dobrowolnych datków użytkowników, i co? I jest z Nami w tym stanie już 8 lat. Portal ma grupe oddanych fanów na tyle, że są oni w stanie utrzymywać serwis z własnej kieszeni.

Naprawdę niesamowita historia, małej polskiej strony ze zdjęciami cycków użytkowniczek. No właśnie cycki, teraz trochę o nich. Na PokaCycki znajdziemy chyba wszystkie możliwe rodzaje cycków – małe, duże, sterczące, obwisłe, łączą je dwie rzeczy – wszystkie są wspaniałe i pochodzą prosto od polskich amatorek. Naprawdę tak „nie-komercyjnych” portali juz nie ma więc warto pochylić czoła nad poka cycki eu.

Stary i kulawy ale ciągle żywy

Jakie było moje zdziwienie kiedy wszystkie funkcjonalności serwisu okazały się działać. Możemy założyć konto, komentować, oceniać, istnieją rankingi cycków. Ciągle pojawiają się jakieś nowe zdjęcia. Wcale bym się nie zdziwił gdyby lata swojej świetności portal pokacycki miał dopiero przed sobą. W czasach wszelkich reklam, konsumpcji i napływów z innych krajów taka strona jak – PokaCycki.eu to nieoszlifowany diament z naszego podwórka z naturalnymi amatorskimi piersami. Mniam! Do następnego bzykacze heja!


Dodatkowe tagi: www.pokacycki.eu, zdjęcia cycków, polskie amatorki cycki, cycki polskich amatorek, zdjęcia piersi, cycki.
 
To może Ci sie spodobać:
 
Sexfotki Bzykanie24 – https://www.bzykanie24.pl/sex-fotki/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy