Kiedy kobieta ma największą ochotę na sex?

kiedy kobiety mają ochotę na sex

Poranki pełne zaskoczeń

Kiedy kobieta ma największą ochotę na sex? Jeśli myślisz, że to wieczorem po romantycznej kolacji przy świecach, to… cóż, może się zdziwisz. Nie ma nic bardziej zaskakującego niż nagła ochota na seks o świcie, kiedy jeszcze próbujesz się odnaleźć po kolejnym przebudzeniu. Tak, tak, drodzy panowie, poranki mogą być naprawdę ekscytujące.

Po kieliszku wina… albo dwóch

Ach, magiczna moc wina! Jedna lampka na romantycznej kolacji, druga podczas oglądania filmu, a trzecia… no cóż, trzecia to już tylko wstęp do gorącej nocy. Kiedy kobieta ma największą ochotę na sex? Zdecydowanie wtedy, gdy kieliszek wina przejmuje kontrolę nad jej humorem i dodaje nieco odwagi do zrealizowania najbardziej szalonych fantazji.

Weekendowa beztroska

Weekend, czas relaksu, wolności i… no właśnie. Kiedy kobieta ma największą ochotę na sex? Gdy wreszcie może odetchnąć po tygodniu pełnym stresu i obowiązków. Piątkowy wieczór, sobotnie popołudnie czy niedzielny poranek – każdy moment jest dobry, aby zapomnieć o codziennych problemach i oddać się przyjemnościom.

Księżyc w pełni i inne astrologiczne bzdury

Niektóre kobiety twierdzą, że ich libido rośnie, gdy księżyc jest w pełni. Inne wierzą, że to wpływ Merkurego w retrogradacji. Czy to prawda? Kto wie! Ale jedno jest pewne – kiedy kobieta ma największą ochotę na sex, może to być właśnie w tych magicznych momentach, kiedy kosmiczne siły łączą się, by rozpalić namiętność.

Po dobrym treningu

Endorfiny – te cudowne hormony szczęścia, które uwalniają się po intensywnym treningu. Jeśli twoja partnerka wraca z siłowni z wypiekami na twarzy, istnieje spora szansa, że będzie miała ochotę na coś więcej niż tylko prysznic. Kiedy kobieta ma największą ochotę na sex? Po dobrym treningu, gdy endorfiny szaleją w jej organizmie.

Długie, samotne wieczory

Kiedy jesteś na delegacji, a ona zostaje sama w domu, może się okazać, że jej ochota na seks rośnie wprost proporcjonalnie do liczby samotnych wieczorów. Telewizja, książki, a potem… fantazje. Kiedy kobieta ma największą ochotę na sex? Gdy tęskni za tobą i marzy o tym, co zrobicie, kiedy wreszcie wrócisz.

Hormony – niewidzialni dyrygenci

Nie można pominąć roli hormonów, gdy zastanawiamy się, kiedy kobieta ma największą ochotę na sex. Estrogeny, progesteron, testosteron – te magiczne substancje chemiczne potrafią wprowadzić niezły zamęt w kobiecym ciele. W pierwszej fazie cyklu menstruacyjnego, kiedy poziom estrogenów rośnie, wiele kobiet zauważa wzrost libido. To właśnie wtedy mogą mieć największą ochotę na seks, czując się bardziej atrakcyjne i pewne siebie. W okolicach owulacji, kiedy szczytują poziomy estrogenów i testosteronu, namiętność może osiągać swój zenit. Więc drodzy panowie, jeśli kalendarz wskazuje na dni płodne, bądźcie przygotowani na gorące noce!


Dodatkowe tagi: kiedy kobieta ma największą ochotę na sex, ochota na sex u kobiety, kobieta ochota na sex

To może Ci się spodobać:

Jak uwieść kobietę – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/uwodzenie-kobiet-jak-skutecznie-uwiesc-kobiete/

Jak skutecznie podniecić dziewczynę – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/jak-podniecic-kobiete/

Co podnieca kobiety – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/co-podnieca-kobiety-top-10-faktow/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy