Jak znaleźć sponsorkę?

Święta, święta i po świętach. Trzeba podreperować trochę budżet dlatego dzisiaj zajmiemy się sex sponsoringiem, a dokładnie sex sponsorkami w Polsce. Zapewne nie jeden z Was chciałby mieć taką swoją sponsorkę. Czy one faktycznie istnieją? Jeżeli tak to jak znaleźć sponsorkę? Warto na wstępie podkreślić, że sponsoring nie musi być nastawiony na sex. Może przybierać formę po prostu relacji towarzyskiej, my przyjrzymy się aktualnej sytuacji sex sponsoringu w Polsce.

Czy sponsorki istnieją?

Czy sex sponsorki faktycznie istnieją, czy szukamy zjawiska które nie występuje w naszym kraju? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, będziemy musieli się przyjrzeć kim mogła by być potencjalna sponsorka żeby faktycznie istnieć. Przede wszystkim musiałaby być bogata i zdecydowana. Takich kobiet nie brakuje, panie stają się coraz bardziej niezależne i jasno stawiają warunki. Dobra zabawa to coś co lubią wszyscy, potrafisz dać kobiecie dobrą zabawę? Dojrzałe sponsorki to uwielbiają.
 

jak znaleźć sponsorkę

Podsumowując sex sponsoring w Polsce ma się dobrze, to zjawisko występuje na całym świecie. W Polsce to szczególnie Panowie stają się sex sponsorami ale nie we wszystkich krajach tak jest. Bądźmy szczerzy, żyjemy w XXI w. sex sponsoring staje się czymś normalnym i przybiera różne formy. Przykład? Mega popularne onlyfans jest formą sex sponsoringu.
 

Jak znaleźć sex sponsorkę?

Bez lania wody, ogólnie rzecz biorąc łatwo znaleźć potencjalną sex sponsorkę. Po wizerunku kobiety możemy względnie ocenić jej zamożność. Dobrze jest znać się na markach modowych, perfumach, biżuterii, butach i  damskiej modzie, szczególnie chodzi o wartość tych rzeczy. Jeżeli świeci się jak miliony monet to możemy podejmować dalsze kroki, czyli wybadać teren. Spróbować się zapoznać, następnie dowiedzieć się rzeczy które potrzebujemy i ewentualnie uwieść klientkę.

Miejsca gdzie znaleźć sex sponsorkę:

  • Eksluzywne kluby, imprezy, bankiety itp.
  • Ogłoszenia typu szukam sponsorki
  • Uwodzenie kobiet „z marszu”, na ulicy
  • Portale randkowe dla dorosłych, sex randki online
  • Kiedy jesteśmy atrakcyjni i wtedy oferty sex sponsoringu same na Nas trafiają czyli konto facebook, instagram, tik tok itp.
  • Znajomi, delikatnie sprawdzić co znajomi mają do powiedzenia na ten temat. Często się okazuje, że mają już jakieś doświadczenia lub nawet kontakty

Sztuka uwodzenia kobiet

Najważniejszy akapit całego postu, musisz zrozumieć jedną rzecz – tutaj nie chodzi o to gdzie szukać sex sponsorki, tutaj chodzi o Ciebie. Wszystko zależy od Twoich umiejętności podrywania i uwodzenia kobiet. Sytuacja wygląda tak, albo masz wrodzą zdolność uwodzenia panienek albo nie. To umiejętność jak każda inna, możemy ją trenować. Kiedy obędziesz się z tematem zauważysz, że wszystko rozbija się o Twoje umiejętności poznawania ludzi, a następnie (nie czarujmy się) manipulacji i uwodzenia.

uwodzenie kobiet

Kobiety są skomplikowane ale proste w obsłudze. Jeżeli jesteś w stanie rozgryźć choć trochę jej charakter, jakie ma potrzeby, czym się kieruje, czego pragnie to możesz wtedy przedstawić jej właśnie te rzeczywistość której oczekuje. Do boju podrywacze!


Dodatkowe tagi: sex sponsorki, sponsorki polska, szukam sponsorki, sponsorki portal, gdzie poznać sex sponsorkę.

To może Ci się spodobać:

Ranking portali randkowych 18+ – https://www.bzykanie24.pl/ranking-portali-randkowych/

Bzykanie sex oferty – https://www.bzykanie24.pl/bzykanie-oferty/

Ukraińskie portale randkowe – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/ukrainskie-portale-randkowe/

3 odpowiedzi

  1. witajcie ktos madrze kiedys powiedzial,ze kobiety nie sponsoruja faceci maja kase i sa sponsorami do widzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy