Cichodajki w Polsce

Dzisiaj bardzo fajny temat mianowicie cichodajki w Polsce. Luźno przyjrzymy się temu zjawisku, które jest z Nami obecne po dziś dzień chociaż wielu powoli zapomina co tak faktycznie znaczy. Przygotowując się do materiału, zauważyłem że ludzie myślą, że cichodajki to po prostu dziewczyny lekkich obyczajów. Bardzo nie dobrze, Bzykanie24 czuje się zobowiązane naprostować tę kwestie i przywrócić honor cichodajką w imieniu wszystkich. Polski język jest przepiękny, a słowo „cichodajka” jest jego przykładem i nie znaczy tego samego co prostytutka czy  kurtyzana, jak kto woli :). Gorąco zapraszam do lektury!

Co znaczy cichodajka? Kim są cichodajki?

Cichodajka jak sama nazwa wskazuje wzięło się od słów „cicho” i „daje” więc z automatu nie spotkamy cichodajek na portalach ogłoszeniowych, sex ogłoszeniach i anonsach. Dziewczyny tego typu wyspecjalizowały się mocno w dyskretnych kontaktach towarzyskich, zależy im przede wszystkim na tym, żeby wiadomość o lekkich obyczajach cichodajki nie wyszły poza krąg zainteresowanych.
 

cichodajki pl

Kontakty towarzyskie mogą się odbywać odpłatnie lub nie, nie ma to znaczenia. Sednem sprawy jest obowiązująca dyskrecja. Teraz pomyśl sam jaka jest różnica pomiędzy cichodajką a zwykłą jagodzianką. Przeglądając to zagadnienie można znaleźć ogłoszenia typu „cichodajki ogłoszenia”. Powtórzmy sobie to jeszcze raz. Cichodaje się nie ogłaszają! Znalezienie takiej dziewczyny wymaga od Nas trochę więcej niż kliknięcia w stronę internetową dlatego nie znajdziesz tutaj stron z ogłoszeniami tychże dam. Nasuwa się pytanie czy cichodaje faktycznie istnieją? Oczywiście, że tak. Musimy szukać w konkretnym miejscu.
 

Gdzie znaleźć cichodajkę?

Odpowiedź jest jedna – znajomi i znajomi znajomych i tak dalej. Musimy kopać tak głęboko i długo aż się dokopiemy. Już tłumaczę – wieści o tym, że dziewczyna cicho daje(haha) rozchodzą się tylko w kręgu zainteresowanych. Nie dostaniesz takich informacji jeżeli ich nie będziesz szukać, może czasami coś kumple zagadają sami od siebie. Dobrze wiemy jak wyglądają męskie rozmowy. Sprawdź to naprawdę działa!

blog bzykanie24

 
Pomyślisz sobie co na tym Bzykanie24 gadają ale nie przekonasz się póki sam nie zobaczysz! Musisz znaleźć odpowiednie osoby, jeżeli nie masz kolegów to musisz nawiązać nowe znajomości , przykro mi life is brutal. Na samym końcu przejdź do dzieła, wypytaj znajomych np. „imprezkę robię, nie znasz jakich fajnych dupeczek?” albo „jadę w góry, nie znasz jakiejś imprezowej dziewczyny”.
 
Tutaj uwaga, często można dowiedzieć się ciekawych rzeczy z damskich rozmów, siedząc gdzieś tam na boku i podsłuchując albo delikatnie i sprytnie podpytywać. Osobiście nigdy specjalnie nie wypytywałem kolegów stricte w tym temacie ale z luźnych rozmów wyszło na jaw kilka cichodajek – w tym wypadku imprezowych dziewczyn, które lubią się za darmo zabawić a potem się odwdzięczyć. Kolejna kwestia, że trzeba szukać w specyficznym gronie znajomych którzy również lubią dobrą zabawę. Jak to się mawia ciągnie swój do swego i to właśnie działa. Do następnego czytelnicy!
 

Dodatkowe tagi: co to znaczy, gdzie poznam, cichodajki pl, cichodajki polska, cicho daje
 
To może Ci się spodobać:
 
Podobne do 6obcy ale dla dorosłych – https://www.bzykanie24.pl/sex-blog/strony-podobne-do-6obcy/
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy